середа, 31 травня 2023 р.

День інформації

 “Хто володіє інформацією – той володіє світом!” 

Основними центрами інформації були і залишаються бібліотеки, які покликані збирати і зберігати всі можливі носії інформації та надавати доступ до цієї інформації користувачам, особливо науковцям, спеціалістам, фахівцям.
      День інформації – комплексний бібліотечно-інформаційний захід у системі бібліотечного обслуговування, спрямований на інформування користувачів про нові надходження видань до книгозбірні за певний період часу або з актуальної тематики.

Пізнавати світ із книгою в руках – справа надзвичайно цікава. Але особливий інтерес у читачів завжди викликають нові видання, які приваблюють новизною інформації, змістовним текстом, мають чудову поліграфію та сучасне дизайнерське оформлення.

У  фойє бібліотеки була оформлена книжкова виставка-інсталяція нових  надходжень. Користувачі бібліотеки та мешканці міста мали змогу долучитися до перегляду нової цікавої літератури.
 
Користуйтеся нашими послугами та інформаційними ресурсами!

Немає коментарів:

Дописати коментар

Універсальний день інформації

  Шановні користувачі! Запрошуємо Вас відвідати Універсальний день інформації у нашій книгозбірні! День інформації – це день читацьки...