вівторок, 7 травня 2024 р.

Проєкт "Україна – ЄС#шлях від 💓 до 💓 " & ДЕНЬ ЄВРОПИ

 Шановні користувачі!

У фойє  Волинської ДОУНБ імені Олени Пчілки діє книжкова виставка в рамках проєкту "Україна – ЄС#шлях від серця  до серця ". 
9 травня Україна  разом з ЄС відзначає на державному рівні День Європи. В цей день ми згадуємо про історію європейської інтеграції та, як народи, що свого часу ворогували, зуміли об’єднатися заради спільного майбутнього.


 8 травня 2023 року Президент України Володимир Зеленський підписав указ про святкування 9 травня Дня Європи в Україні. За словами глави держави, буде правильно відзначати День Європи разом з усією вільною Європою.

Сьогоднi Європейський Союз  – економічний  та  політичний  союз держав-членів, що розташовані здебільшого у Європі. Україна, нація із довгими традиціями в межах нової держави є з географічної точки зору без сумніву центром Європи! З моменту набуття Україною незалежності у 1991 році Європейський Союз та Україна динамічно розвивають відносини один з одним. Україна є пріоритетним партнером ЄС у рамках Європейської політики сусідства.

  На книжковій виставці є багато книг про  головні пріоритети ЄС в Україні, про  підтримку реформ України як країни-кандидата на вступ до ЄС, про допомогу ЄС воєнним зусиллям і стійкості України, про зелений і безпечний Європейський Союз та ін.

 Підбірка періодичних видань ознайомить Вас із туристичними родзинками Європи, розкаже про відомі пам’ятки архітектури та культури Європи.

  Спільними зусиллями ми хочемо наблизити Україну до Перемоги!

   З нетерпінням чекаємо реальності, коли Україна стане повноправним членом Європейського Союзу та посяде гідне місце у європейській сім’ї. 

 

  

 

День Європи набуває особливого значення, адже для українців він є, зокрема, символом боротьби за свободу та європейське майбутнє!

 

 


 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Універсальний день інформації

  Шановні користувачі! Запрошуємо Вас відвідати Універсальний день інформації у нашій книгозбірні! День інформації – це день читацьки...